Start Ogłoszenia duszpasterskie V Niedziela zwykła - 9.02.2020

V Niedziela zwykła - 9.02.2020

Email Drukuj PDF

V NIEDZIELA ZWYKŁA

9.02.2020r.

  • W najbliższy wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na mszę św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 16.00, a po nabożeństwie na spotkanie w Domu Parafialnym. Prosimy rodziny, znajomych i sąsiadów, aby pomogli osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym w dotarciu do świątyni. Na to spotkanie zapraszamy również Parafialny Zespół Caritas, Wspólnotę Synaj, Żywy Różaniec i wszystkich chętnych do pomocy. W zakrystii można zgłosić konieczność przywiezienia chorych. Obchody Diecezjalnego Dnia Chorego w sanktuarium św. Józefa od godz. 11.15.
  • W tygodniu w liturgii w poniedziałek wspomnienie św. Scholastyki; w piątek święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy i wspomnienie św. Walentego.
  • Rozpoczęliśmy przygotowanie dorosłych do bierzmowania. Kolejne spotkanie w piątek po mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10.00 w kościele spotkanie przygotowujących się do sakramentu bierzmowania (wszystkie grupy szkolne). Natomiast po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  • Przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa rozpoczniemy 4 marca mszą św. o godz. 18.00. Zapisy w zakrystii i kancelarii, a szczegółowe informacje dostępne są tutaj.
  • Przed kościołem i w zakrystii nowe numery Opiekuna, Gościa Niedzielnego i innych czasopism katolickich. Są również dostępne kalendarze diecezjalne, które są cegiełką na utrzymanie naszych kleryków.