Start Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela zwykła - 6.09.2020

XXIII Niedziela zwykła - 6.09.2020

Email Drukuj PDF

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

6.09.2020r.


  • Dzisiaj i w przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywamy uroczystość I Komunii Świętej. Otoczmy modlitwą dzieci i ich rodziny, aby zawsze z wielką miłością przyjmowały Chrystusa. W przyszłą sobotę o godz. 9.00 spowiedź dla dzieci i ich rodzin.
  • Dzisiaj w naszym kościele zapowiadana przed tygodniem całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i różaniec w intencji naszej parafii i diecezji o 17.30.
  • W liturgii Kościoła we wtorek święto Narodzenia NMP.
  • Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11.00 w Domu Parafialnym. Zapraszamy na to spotkanie również chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  • W przyszłą niedzielę różaniec fatimski o godz. 17.30 i procesja po mszy św. o godz. 18.00.
  • Przypominamy o możliwości spowiedzi podczas adoracji w dni powszednie od godz. 17.30.
  • Spotkanie dla dzieci, które chcą rozpocząć przygotowanie do przyjęcia I Komunii Świętej w przyszłym roku i ich rodziców w niedzielę 20 września na mszy św. o godz. 12.00. Na tej mszy będzie również błogosławieństwo przyborów szkolnych dzieciom z klas pierwszych.
  • Fundacja MOCNI MIŁOŚCIĄ zaprasza na trzymiesięczny kurs opieki i pielęgnacji osób chorych przewlekle. Kurs jest bezpłatny i rozpocznie się 21 września. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  • Do nabycia Opiekun (w nim reportaż z pielgrzymki kaliskiej, a także obszerny wywiad z abpem Grzegorzem Rysiem, administratorem naszej diecezji), Gość Niedzielny i inne czasopisma katolickie.