Start Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela zwykła - 16.01.2022

II Niedziela zwykła - 16.01.2022

Email Drukuj PDF

II NIEDZIELA ZWYKŁA

16.01.2022r.

 

  • Niech Chrystus, który przemienił wodę w wino, przemieni nasze serca. Niech napełnia nasze domy i rodziny swoją miłością, abyśmy w tym czasie zamętu i niepokojów nie tracili ufności w Bożą Opatrzność i Miłosierdzie.
  • Bóg zapłać za przyjmowanie nas kapłanów podczas odwiedzin duszpasterskich w waszych mieszkaniach. Dziękujemy za zaproszenia, wspólną modlitwę i składane ofiary na potrzeby parafii. Za chwilę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy prosić o błogosławieństwo dla naszych domów i rodzin. Z przodu kościoła wyłożone są kartki z informatorem parafialnym, który można po błogosławieństwie zabrać ze sobą. Dziękujemy również za ofiary kolędowe.
  • W liturgii Kościoła w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego i Dzień Judaizmu, we wtorek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W środę wspominamy św. Józefa Sebastiana Pelczara, w piątek św. Agnieszkę. Pamiętajmy również o naszych seniorach - w piątek Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka.
  • Wspólnota SYNAJ zaprasza w najbliższy piątek na wieczór uwielbienia, który rozpocznie się w naszym kościele po wieczornej mszy św.
  • Przed kościołem i w zakrystii do nabycia nowy numer Opiekuna i Gościa Niedzielnego.