 |
 |
 |
Parafia
Duszpasterstwo
Sakramenty
Katechezy
Odwiedza naszą witrynę: 51 gości
Odsłon : 1003414
|
 |
|
 |
|
|
 |
|
|
|
XXIV NIEDZIELA Podwyższenia Krzyża Świętego 14.09.2025r.
- W tygodniu wspominamy w poniedziałek MB Bolesną, we wtorek św. Korneliusza i Cypriana, w czwartek św. Stanisława Kostkę, w sobotę św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy
- Zapraszamy nowe osoby do grup duszpasterskich i na spotkania:
- wtorek 19.00 salka parafialna Wspólnota Synaj - czwartek 18.15 salka parafialna Krąg biblijny – wspólne rozważanie i poznawanie Biblii - piątek 19.00 salki parafialne Młodzież Zapraszamy do zgłaszania się na ministrantów w zakrystii.
- Na Mszach o 12.00 Rozpoczęliśmy z dziećmi bycie Rycerzami Boga. Co niedzielę dzieci będą odbierać specjalne naklejki na otrzymaną planszę.
- Dziękuję za ofiary na tacę inwestycyjną.
- Do zabrania parafialna medytacja. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony parafialnej i Facebooka.
- Zapraszamy młodzież klas 7, 8 i szkół ponadpodstawowych, którzy chcą przygotować się do bierzmowania. Zgłoszenia i odbiór deklaracji w zakrystii.
- Trwając w Roku Jubileuszowym 2025 zapraszamy rodziny naszej parafii na Diecezjalny Jubileusz Rodzin, który odbędzie się w sobotę 20 września w narodowym Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu od g. 11.40 do 16.00.
- Zachęcamy do obejrzenia najnowszego filmu o św. Maksymilianie Kolbe „Triumf serca”. W najbliższym tygodniu odbywają się seanse w kinie w Kaliszu.
Telefon parafialny 607 601 463.
|
|
 |